Privātuma politika – rockfilmfestival.lv

Vietnē rockfilmfestival.lv mēs cienām jūsu tiesības uz privātumu un aktīvi cenšamies saglabāt to personu privātuma tiesības, kuras kopīgo ar mums personas informāciju.

Personiskās informācijas (PI) vākšana un izmantošana

Tīmekļa vietne neapkopo nekādus PI par jums, izņemot informāciju, ko jūs brīvprātīgi sniedzat. rockfilmfestival.lv izmanto šādu informāciju tikai atbilstoši mērķim, kādam to sniedzāt, lai sniegtu jums nepieciešamo informāciju un/vai pakalpojumu. Mēs neizpaudīsim jūsu informāciju trešajai pusei, iepriekš par to nepaziņojot vai ja vien nav nepieciešams izmantot trešo pusi, lai apstrādātu informāciju mūsu vietā. Ja informācijas apstrādei mums ir nepieciešama trešā puse, mēs pieprasām, lai šīs trešās puses ievērotu mūsu norādījumus, un mēs arī pieprasām, lai trešā puse piekristu neizmantot jūsu PI saviem mērķiem, ja vien jūs neesat tām īpaši piekritis.

Sīkfailu izmantošana

Mūsu vietne izmanto sīkfailus, kas ir nelieli teksta faili, ko mūsu vietne ievieto jūsu datorā, lai tās skripti varētu analizēt, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni, un reģistrēt apmeklētāju preferences.

Mūsu vietne izmanto divu dažādu veidu sīkfailus:

  • Lai apkopotu vietnes trafika datus, lai palīdzētu mums analizēt, kā apmeklētāji izmanto vietni. Šādas sīkdatnes tiek izmantotas, lai savāktu anonīmus datus par lietotāja uzvedību, un tās neizmanto, lai personīgi identificētu lietotāju. Sīkdatnē saglabātā informācija tiek izmantota, lai novērtētu šīs vietnes lietošanu un apkopotu rockfilmfestival.lv statistiskos pārskatus par vietnes darbību.
  • Ja izvēlaties atspējot sīkfailus, varat to izdarīt, jo tā ir pieejama visās interneta pārlūkprogrammās. Tomēr tas var nedaudz pasliktināt jūsu lietotāja pieredzi.

Saites

rockfilmfestival.lv nav atbildīgs par citu vietņu saturu vai privātuma praksi. Šo vietņu privātuma prakse var atšķirties no mūsu tīmekļa vietnes konfidencialitātes prakses, un jums ir ieteicams pārskatīt citas vietnes’ noteikumus pirms personas datu sniegšanas.

Piekļuves tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu kopiju. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu saziņas veidlapu. Lai aizsargātu jūsu privātumu, jums var tikt lūgts iesniegt atbilstošu personu apliecinošu dokumentu. Ja kāda jūsu informācija ir nepareiza, lūdzu, informējiet mūs, un mēs to izlabosim.